top of page

JEDINEČNĚ VYVINUTÉ SLOŽENÍ PRO DOSAŽENÍ MAXIMÁLNÍCH VÝSLEDKŮ

 

100% přírodní výrobek, který se zaměřuje pouze a jen na váš úbytek hmotnosti. Abyste získali štíhlejší postavu a spálili nadbytečný tuk, potřebujete řešení, které funguje naprosto ze všech úhlů. Navíc je to něco, co nezískáte od většiny jiných produktů.

5 NEJÚČINNĚJŠÍCH SPALOVAČŮ V JEDNOM

 

Většina tablet na hubnutí je zaměřena pouze na jeden prvek hubnutí. K získání vytoužené postavy potřebujete řešení, které funguje ze všech úhlů. Potřebujete KETO FAT BURNER.  Účinky složení jsou pozvolné a dlouhodobé díky přírodním extraktům.

41de623096de4d2bb70d1ef5747e5506.png
Keto Fat Burner swimsuit - kopie.jpg

150,000 SPOKOJENÝCH 
ZÁKAZNÍKŮ

 

Přestože se jedná o zcela unikátní výrobek, který je krátce na trhu, dosahuje úžasný výsledků o proti jiným produktům. Během několika měsíců pomohlo složení ve výrobku Keto Fat Burner více než tisíce zákazníkům k jejich vytoužené postavě. Jedinečně vyvinuté složení bylo navrženo tak, aby přesně vyhovovaly potřebám redukce nadváhy. Zjistěte sami co dokáže unikátní složení Keto Fat Burner ještě dnes!

Úspěšné hubnutí záleží na správném načasování

Zkuste jedinečně vyvinuté složení na hubnutí

100% přírodní a bez chemie!

Keto Fat Burner je nová účinná metoda s pečlivě sestavenou kombinací složek, která podporuje hubnutí a pomáhá získat štíhlejší postavu. Díky přírodnímu rostlinnému složení umí nejen s nadváhou zatočit, ale navíc:

 • Dokáže zničit celulitidu v oblasti břicha a hýždí. V těle dochází ke změně metabolismu a ke zcela přirozenému spalování uložených tuků.

 • Potlačí chuť k jídlu a sníží přísun kalorií. Hubnete přirozeně a bezpečně

 • Jde o unikátní nový výrobek na hubnutí navržený tak, aby přinesl lepší výsledky než jiné produkty

 • Je vysoce kvalitní bez chemikálie a syntetické látky.

 • Zablokuje tvorbu tuku a zastaví tvorbu nadbytečných kil. Zhubnete skutečně jen to, co zhubnout máte - nadbytečné tuk!

 • Zvýší energii a zlepší vaší náladu v průběhu hubnutí. Budete se cítit fit a nabití energií.

Jak zhubnout dieta ketonová

2 měsíční balení

Oproti jiným přípravkům, vám tento výrobek vydrží na celé 2 měsíce. 

Bez chemie

Keto Fat Burner je vyroben ze 100% přírodních výtažků. Neobsahuje žádná aditiva ani protispékavé látky.

Doprava zdarma

Výrobek Keto Fat Burner doručíme zdarma kurýrní službou. Ušetříte peníze za dopravu.

Snadné užívání

Stačí užívat jednu tabletu ráno po jídle a jednu odpoledne, zapijte vodou. Udělejte mezi nim 4-6 hodinový rozestup.

Elegantní a štíhlou postavu můžete mít již za pár dnů

41de623096de4d2bb70d1ef5747e5506.png

Zjistěte slevu 

vyberte si své balení

SKVĚLÉ VÝSLEDKY, KTERÝCH MŮŽETE DOSÁHNOUT I VY

kristina-b-wls-before-after-2-1532641588.jpg

Výsledek -10kg

Vždycky jsem měla nadváhu, jako malá jsem byla boubelka, asi po naší babičce. Hodně jsem přibírala ze stresu a řešila jsem to přejídáním. Zkoušela jsem krabičkové diety, caralumu, dokonce i výživového poradce nadřela se a nezhubla ani jedno deko!  Byla jsem z toho nešťastná. Dokonce jsem zkoušela půsty, nejíst a málem jsem z toho  zkolabovala. Hledala jsem na internetu vhodné přírodní výrobky narazila na novou metodu hubnutí "Keto Fat Burner" a líbilo se mi, že obsahuje přírodní výtažky, tak jsem si objednala balení na zkoušku. Po 2 týdnech jsem začala vidět výsledky. Konečně jsem si mohla koupit plavkové šaty vel.12. Nejprve jsem shodila 6 kg bylo dole a za další 2 týdny 2kg. Pořád dokola jsem se vážila, nemohla jsem tomu uvěřit. Že by to bylo opravdu tímto přípravkem? Opravdu skvělé! Po dlouhé době jsem se svou postavou spokojená :)

tmp_8MoLoi_0b8d0cdd990cfaa1_22344876_474

Výsledek -13kg

S nadváhou jsem začala mít problémy v pubertě. Začala jsem brát antikoncepci a celé tělo bylo rozhozené. Před rokem jsem sice zhubla 3k, ale dlouho to nevydrželo. Původně jsem kupovala velikost L, ale po přípravku si objednávám velikost M :) Kamarádka mi doporučila vyzkoušet tento přípravek na hubnutí "Keto Fat Burner". Jí se podařilo zhubnout 6kg! Tak mi to nedalo, abych to také nevyzkoušela. Vážila jsem se každý den, měřila boky a pozorovala na sobě změny. Začala jsem chodit na delší procházky s našim pejskem a přestala jsem mít chuť na sladké. Za týden jsem zhubla 3 kilo, za další dva týdny 7kg. Na konci měsíce jsem měla 13kg dole. Teď si přeji jen, aby mi váha zůstala, tak jsem si pro jistotu objednala ještě jeden. Všem doporučuji vyzkoušet.

IMG_5217-400x400_edited.jpg

Výsledek -8kg

Mám náročnou práci na 3 směny a noční se podepsaly na mé váze. Špatná životospráva, málo pohybu mě stálo 120kg. Z nadváhy se mi začalo špatně dýchat a  na cvičení a sport nebyl čas. Potřeboval jsem zhubnout aspoň 20kg, ale nemohl jsem si dovolit přijít o práci. Zkoušel jsem různé diety, dokonce jsem uvažoval o nějakém zákroku. Náhodou jsem narazil na "Keto Fat Burner",  která postupně spaluje tuky přírodními výtažky, což se mi líbilo. Nechci do sebe cpát chemii a složení, které Keto Fat Burner obsahuje je ověřené. Po týdnu jsem neviděl žádné změny, ale za 2 týdny jsem konečně srazil prvních 5kg a pak to šlo rychle dolů . Za 3 týdny jsem zhubl 8kg, tak přemýšlim, že bych si objednal ještě jedno balení, vychází to levněji, abych zhubl těch vysněných 20kg. Zázračný výrobek, díky moc!

CO DĚLÁ KETO FAT BURNER JAKO JEDINÝ PŘÍPRAVEK NA HUBNUTÍ?

SPALUJE TUK

 

Zrychluje proces spalování a zvyšuje v těle metabolismus a termogenní složky, které zajišťují štíhou a sexy postavu. 

BLOKUJE TVORBU TUKŮ

 

Keto Fat Burner obsahuje takové látky, které skutečně pomáhají zastavit tvorbu nového tuku. Aktivní složky obsažené v tomto složení pomáhají zastavit tvorbu nového tuku tak, že stimulují metabolismus po prvním užívání. Výsledkem je, že tuk je spálen bez námahy a rovnováha mezi tukovou a svalovou tkání je dosažena během prvního měsíce.

SNIŽUJE CHUŤ K JÍDLU

 

Keto Fat Burner snižuje příjem kalorií tím, že omezuje nezvladatelné chutě k jídlu, pomáhá přemoci přejídání a hormon hladu. Během toho, kdy metabolismus pracuje na nejvyšší obrátky, hyperaktivita centra hladu se postupně vypíná, díky čemuž saháte méně často po svačinkách. Častěji máte pocit sytosti i po lehčím obědě.

UVOLŇUJE MASTNÉ KYSELINY Z TUKOVÝCH BUNĚK

 

V průběhu 24 hodin po užití dochází k aktivaci LPL enzymu, který zahájí v těle přeměnu mastné kyseliny usazené v tukových buňkách na energii. Takže tukové buňky se zmenšují a v místech, kde se tuk nachází rychle ubývá.

BRÁNÍ JOJO EFEKTU

 

S Keto Fat Burner lze shodit v průměru 2-8kg týdně. Lidé, kteří shodí více než tři čtvrtě kila za týden, mají asi pětkrát vyšší šanci, že si vydobytou váhu udrží, než ti, co zhubnou méně, dle nové studie vědců z Univerzity of Florida. 

 

ZVYŠUJE ENERGII

 

Složení Keto Fat Burner podporuje lepší spalování tuků a zvyšuje energii.

ZLEPŠUJE NÁLADU

 

Keto Fat Burner funguje jako rychlá a okamžitá vzpruha, prospívá tělu a zlepšuje náladu.

"VŠICHNI MI ŘÍKALI, ŽE TO NEVZLÁDNU, JENŽE...

Já jsem zhubla neuvěřitelných 14kg "

ketofit
 • Facebook Social Icon
dieta krabičková proteinová

VČEM SE NÁŠ PRODUKT LIŠÍ OD JINÝCH PRODEJCŮ?​

 

Některé z našich ingrediencí naleznete i u jiných produktů, ale v našem případě se jedná o zcela unikátní kombinaci přírodních výtažků a tajných látek, které nám umožnily poskytnou silnější účinnější výsledky. 

Navíc s použitím nejkvalitnějších přírodních ingrediencí vyrobené v zařízeních schválených FDA (Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv) a GMP (certifikace pro procesy zpracování potravin) je Keto Fat  Burner nejdokonalejším řešením na úbytek váhy

Keto Fat Burner swimsuit - kopie.jpg

CO NAJDETE V KETO FAT BURNER

 

BITTER ORANGE

 

Divoký pomeranč - má bílé květy a oranžové plody. Obsahuje synefrin, který se používá především k odbourávání tuků, snižování hmotnosti a energizaci organizmu. Dále, přispívá k normální funkci dýchacího systému, k normálnímu metabolismu lipidů, ke kontrole tělesné hmotnosti, k nervové rovnováze, k uklidnění a relaxaci. Rovněž podporuje trávení i chuť k jídlu.

 

GUARANA

Tajné oko - má oranžové plody, zvyšuje vylučování vody z těla, zrychluje výměnu látek, trávení a peristaltiku střev, tlumí pocit hladu a zvyšuje přeměnu tuků na energii. Semena guaraninu obsahují zdraví prospěšné saponiny, které dodávají xantiny, nenasycené kyseliny a celou řadu vitamínů a minerálů. Výsledky studie v roce 2001 v časopise Journal of Human Nutrition and Dietetics ukázaly, že rostlinný přípravek obsahující guaranavýznamně snížil váhu u pacientů s nadváhou.

CAFFEINE ANHYDROUS


Trimethylxantin je chemický název bezvodého kofeinu, což je psychoaktivní stimulant. Patří do skupiny stimulantů xanthinu, který se přirozeně vyskytuje v čaji, kávě, kakaa, atd. Potlačuje chuť k jídlu, zrychluje metabolismus a snižuje bolest.

NIACIN

Vitamin B3 v kombinaci s dalšími vitamíny B pomáhá kontrolovat hladinu cholesterolu v krvi. U některých pacientů, kteří mají problémy s tělesnou hmotností, může být niacin zařazen do komplexního programu hubnutí. Ukázalo se, že vysoké dávky niacinu účinně snižují hladinu cholesterolu a triglyceridů. Navíc niacin zlepšuje krevní oběh, který udržuje tělo dobře okysličené a proto je přizpůsobeno pro trénink s vyšší energií. Lidé, kteří užívají niacin, mohou vydržet intenzivní cvičení, které je důležité pro účinnou ztrátu hmotnosti.

GREEN TEA

Zelený čaj obsahuje silné antioxidanty nazývané katechinové polyfenoly, o kterých bylo zjištěno, že stimulují váš metabolismus a zrychlují úbytek hmotnosti. Polyfenoly v čaji stimulují centrální nervový systém a způsobují uvolnění tuku do krevního oběhu, aby tělo mohlo používat jako palivo. zelený čaj dokáže produkovat proces tuků používaných pro energii nazvaný "termogeneze". Poskytuje dodatečnou energii, odstraňuje přebytečnou vodu a také pomáhá spalovat tělesný tuk. Také užívaný na podporu imunitního systému.

N-ACETYL-L-CARNITINE

Acetyl-L-karnitin je přirozená molekulární forma karnitinu v těle, je součástí energetického metabolismu, kde je jedním z nejdůležitějších účinků zvyšování schopnosti spalovat tuk. Bylo zjištěno, že doplňkový karnitin zvyšuje úbytek na zvířatech a zvyšuje oxidaci mastných kyselin s dlouhým řetězcem u dospělých, zvyšuje citlivost na inzulín a zabraňuje únavě při fyzické námaze. Acetyl-L-karnitin velmi efektivně podporuje vitalitu a kondici a napomáhá tak využití nežádoucích tukových zásob, a to za současné stimulace mozkové činnosti.

ZAČNĚTE HUBNOUT S KETO FAT BURNER 

Keto Fat Burner je zbrusu nový, účinný produkt pro hubnutí, který obsahuje jedinečnou směs ověřených ingrediencí, které vám poskytnou sílu více produktů na snÍžení hmotnosti v jedné pilulce. 

Zjistěte slevu 

vyberte si své balení

 • Jak se Keto Fat Burner používá?
  Keto Fat Burner je 100% přírodní přípravek s nejsilnějšími a nejúčinnějšími přísadami, který poskytuje dodatečnou energii a napomáhá spalovat tělesný tuk. V kombinaci s dietou a cvičením lze dosáhnout maximálních výsledků. Počet dávek v balení obsahuje 60 tablet. Doporučené užívání: Užívejte 1-2 kapsle denně s odstupem 4-6hodin. Zapijte vodou. Tento product je doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Upozornění: Neužívejte v případě, že jste těhotná, kojíte nebo v případě, že máte podezření na zdravotní problémy. Neužívejte, trpíte-li potížemi se srdcem či játry. Může obsahovat stopy ořechů, sójy, lepku a mléka. Nepřekračujte doporučené dávky.
 • Bude fungovat Keto Fat Burner i u mě?
  Keto Fat Burner má jedinečné složení ověřených ingrediencí, které vám pomohou zhubnout spalováním tuku, zrychlí váš metabolismus a udrží pod kontrolou chuť k jídlu. Zaměřením na úbytek váhy z různých úhlů máte mnohem lepší šanci na úspěch s Keto Fat Burner, než byste měli s produktem, který vám pomůže jen jedním způsobem.
 • Jak dlouhou můžu Keto Fat Burner užívat?
  Vzhledem k tomu, že přípravek Keto Fat Burner je vyroben z přírodních výtažků bez vedlejších účinků, můžete pokračovat v užívání přípravku tak dlouho, jak budete potřebovat, bez ohledu na to, jaké jsou vaše cíle v oblasti hubnutí. Jakmile dosáhnete svého cíle můžete užívat přípravek i nadále. Pomůže vám udržet vaši novou váhu. Samozřejmě můžete přestat užívat produkt i po dosažení cíle pokud si přejete. Pokud začnete nabývat na váze, můžete začít znovu užívat přípravek Keto Fat Burner dokud nebudete přesvědčeni o tom, že máte váhu pod kontrolou.
 • Jak dlouho mám přípravek užívat, abych dosáhl/a nejlepších výsledků?
  Dle studií trvá v průměru 60 dní než odbouráte špatné návyky a vytvoříte si nové, proto doporučujeme dvouměsíční balení Keto Fat Burner. Ještě lepší, když si koupíte tři balení Keto Fat Burner, ušetříte 380kč včetně dopravy, ale navíc budete mít v záloze balení k udržení své nové hmotnosti co nejdéle.
 • Kdo nesmí přípravek užívat?
  Těhotné a kojící ženy a osoby mladší 18 let by neměly užívat přípravek Keto Fat Burner. Pokud v současné době užíváte nějaké léky na předpis nebo máte zhoršený zdravotní stav, měli byste užívání přípravku Keto Fat Burner konzultovat s lékařem před zakoupením.
 • Jak vás mohu kontaktovat?
  Je to velice snadné. Můžete nás kontaktovat zasláním e-mailu na adresu info@keto-dieta.com nebo nám můžete poslat zprávu prostřednictvím našeho online formuláře podpory na stránce kontaktujte nás zde.
 • Nabízíte nějakou slevu?
  Ano! Nabízíme několik skvělých slev a výhod. Pokud si koupíte 1 balení získáte dopravu zdarma. Pokud si koupíte 2 balení ušetříte 200kč a dopravu zdarma. V případě, že zakoupíte 3 balení ušetříte 380Kč a dopravu zdarma. Při objednání 4 balení a více získate navíc JEDNO BALENÍ ZDARMA. Objednávku můžete vytvořit zde.
 • Jak dlouho vydrží jedno balení?
  Každé balení přípravku Keto Fat Burner obsahuje šedesát tablet, které vám vydrží na jeden měsíc. Většina jiných produktů obsahuje pouze třicet tablet v balení a prodává je jako měsíční kůru. K dosažení lepších výsledků musíte užívat dvě tablety každý den, takže u jiných prodejců vychází jedno balení pouze na dva týdny. Keto Fat Burner obsahuje v balení dvojnásobek než většina produktů.
 • Je přípravek v hodný i pro muže?
  Ano! Jak muži, tak ženy mohou používat Keto Fat Burner.
bottom of page