top of page
size1.jpg

SUPER WHITE™
Profesionální bělící systém

R (1).jpg

BĚLEJŠÍ O
8 ODSTÍNŮ

100%

ÚČINNÉ

 SUPER WHITE™ Produkt na bělení zubů byl vyhodnocen lékaři a veřejností jako nejlepší profesionální produkt na bělení v současnosti na trhu

Box 2.jpg

Bez peroxidu

100% Bezpečné 

Bez chemie

Z pohodlí domova

Dlouhodobý účinek

Šetrný ke sklovině

10-2-best-quality-free-download-png_edit
About Us

​Proč Super White™?

Během Vašeho života zuby postupně chytají zažloutlou barvu. Může za to konzumace tmavých nápojů, kouření, zanedbaná hygiena, či onemocnění. SUPER WHITE™ má dlouhodobé účinky, je bez peroxidu a především nepoškozuje sklovinu. Sadu lze používat kdekoliv, na cestách, v kanceláři nebo v pohodlí vašeho domova. Použití je jednoduché, stačí rozbalit a nasadit. Bez příprav, bez plnění aplikátorů, bez zbytečných starostí. Navíc ušetříte čas a 5-10tisíc za bělení u zubního lékaře. Výsledky se dostaví již během několika sekund. 

PŘEČTĚTE SI PŘÍBĚHY ZÁKAZNÍKŮ

Our Services
before-after.png

Simona - Mám celkem pěkné bílé zuby, a kamarádka mi doporučila abych vyzkoušela novinku Super White™ .  Zkoušela jsem např. bělící pásky, bělící pasty,  bělící pero, a jiné bělící gely různých značek a výsledky nebyly tak účinné. Nedalo mi to a taky jsem si ho objednala. Druhý den po aplikaci byly výsledky vidět. Díky aplikátoru na horní i dolní zuby se gel dostal do všech míst. Vybělila jsem všechny místečka úplně do běla. Jsem maximálně spokojená, nemám žádné bolesti zubů a ani to nezabralo tolik času. Už je to zhruba 8 měsíců co jsem si bělila zuby a mám je pořád krásně bílé. Vyzkoušejte a uvidíte sami, výsledky jsou opravdu úžasné !!!!

BEFORE.jpg

Aleš - Absolutně zbožňuju tento výrobek! Snadno se používá a výsledky jsou ještě více viditelnější! Od 17 kouřím a piju kávu. Trápil mě žlutý film na zubech, který se nedal čištěním zubů odstranit. Mám dost citlivé zuby a potřeboval jsem  bělení,  které je bezbolestné a neničí sklovinu. Super White má vše v jednom. Užívání je fakt jednoduché, stačí nasadit a za 20min jsou vybělené. Dokonce mi zmizely hnědé pigmentové skvrny na spodních zubech.  Vyzkoušet váš produkt bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem kdy udělal. Už se nemusím stydět za žluté skvrny na zubech a můžu se vesele usmívat :) Díky moc! 

teeth-whitening-las-vegas-before-after.p

Jana - Potrpím si na pěkný vzhled a vím, že krásné bílé zuby jsou první čeho si lidé všimnou. Ráda piju černé čaje a kávu a nikdy se mi nedařilo dosáhnout bílých zubů. Bála jsem se zubařů, vím, že cena bělení se pohybuje od 3 tisíc a navíc je bělení v ordinaci časově náročné. Na internetu je hodně výrobků, bylo těžké si vybrat a tak jsem se rozhodla vyzkoušet tento. Není drahý, je bez peroxidu, bělit zuby lze i v kanceláři, a můžu si ho brát sebou i na cesty. Třetí den mi dorazil a hned jsem ho zkusila. Hned při prvním užívání jsem měla bělejší odstín. Pátý den byly výsledky naprosto úžasné! Připadám si atraktivnější, když mám tak bílé zuby. Úžasný výrobek, který předčil mé očekávání..

Jak se používá?

 

 Každý člověk má od přírody jiný odstín zubů. Někdo má zářivě bíle perly, někdo spíše slonovinový odstín. S tímto přirozeným odstínem neuděláte nic, avšak nečistot a zabarvení, které se na zubech vytvořilo postupem času a špatnými návyky, se zbavit můžete snadno. SUPER WHITE™ Vám na Vaší cestě ke krásnému úsměvu pomůže. Vyvinuli jsme zcela nové složení bělícího gelu, které je momentálně to nejlepší, co lze v oblasti bělení zubů najít ve spolupráci s předními dentálními experty v nejmodernější stomatologické laboratoři na světě založené na profesionálním složení. Komplexní bělení zubů je založené na profesionálním složení, které nepoškozuje sklovinu, neobsahuje peroxid, odstraňuje organické zabarvení zubů a udržuje je krásně bílé.

JEDNODUCHÉ 3 KROKY:

Krok č. 1

Před každým bělením si vyčistěte zuby. SUPER WHITE™ můžete použít kdykoliv během dne. Je v hodný na cestách, v kanceláři, doma, pro všechny a nemusíte aplikovat žádný gel.

Krok č. 2

Bělicí sada obsahuje 5ks předvyplněných aplikátorů, které jsou již naplněné gelem a připravené k použití. Aplikátor nasaďte na zuby a nechte působit maximálně 20 minut. Ještě výraznějších výsledků dosáhnete používáním aplikátorů po sobě. Tvarovatelný aplikátor je navržen tak, aby bělily přední i zadní stranu zubů zároveň. 

Krok č. 3

Po odstranění aplikátorů, vypláchněte ústa. Bělící účinek je viditelný ihned po prvním užívání. Doporučuje se užívat aplikátory po dobu 5 dnů, abyste docílili maximálních výsledků.

stáhnout.jpg
stáhnout (1).jpg
DSC08114.JPG

​ZÁZRAK! 
VÝSLEDKY JSOU VIDITELNÉ JIŽ ZA 15MIN!

photo-1508214751196-bcfd4ca60f91 (1).jpg

Upřímně řečeno měla jsem několik špatných návyků, které pravděpodobně ke žloutnutí mých zubů přispěly. Ráda si dám sklenku červeného vína, piju kávu a - což je asi nejhorší - na vysoké jsem začala kouřit. Než se mi konečně podařilo přestat, kouřila jsem více než 10 let. Jsem sice moc ráda, že jsem s tím přestala, zároveň jsem však byla zklamaná, že se mi zuby moc nezlepšily. Mnoho let jsem také pracovala na volné noze a nechodila k zubaři. Nemůžu sice říct, že bych si zuby čistila dvakrát denně úplně každý den, upřímně si ale myslím, že jsem v tom docela zásadová. Neviděla jsem však žádný obrat k lepšímu. Bez ohledu na to, kolik bělících zubních past jsem vyzkoušela, stále jsem měla zuby nažloutlé a se skvrnami. Díky bohu, že už tak nevypadám nebo spíše díky systému Super White . Opravdu dokázal s mými zuby zázraky, výsledky byly vidět do 15 minut.

VýbornéDon’t love itNot greatVýbornéGreatLove itVýborné
Our Dentists
Packaging-Box-Mockup-white.jpg
10-2-best-quality-free-download-png_edit

ODSTRANÍ A VYBĚLÍ ŽLUTÉ SKVRNY

Náš tým specialistů vyvinul vysoce účeinný bělící systém SUPER WHITE™ na bázi přírodních výtažků z aloe vera, granátového jablka a heřmánku bez obsahu peroxidu, přičemž zajíšťuje špičkové výsledky a je zároveň velice šetrný k vašim zubům, sklovině a dásním. Certifikován a testován v nejmodernější laboratoři se světovými certifikáty kvality. Obsahuje jedny z nejúčinnějších látek, které prokazatelně potlačují skvrny a bělí zuby. Aktivní bělící látka PAP vybělí zbarvené molekuly uvnitř zubu, Hydroxyapati udržuje zuby zdravé a zářivé, navíc bojuje proti dutinám a erozi skloviny. Tento bělící systém byl navržen tak, aby poskytoval viditelné výsledky bělení již za 5 dnů a udržoval zuby zdravé. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme aplikaci po dobu 15-20 minut denně.

Success Stories
1PCS-Dental-Teeth-Whitening-Mouth-Trays-Thermoforming-Mouth-Guard-Bleaching-Tooth-Whitener

Odstraní skvrny na zubech po kávě, čaji a kouření 

6-phthalimido-peroxyhexanoic-acid-2D-str

PHTHALIMIDOPEROXYCAPROIC ACID

jedinečná technologie s vrstvou krystalizovaného vápníku obsahující naprostou novinku v bělení PAP bělí zuby okamžitě a aktivně odstraňuje skvrny.

nano-hydroxyapatite-molecular-structure.

HYDROXYAPATITE

Zubní sklovina je tvořena až z 97 % z Hydroxyapatitu. Díky nanočásticím 
tak hydroxyapatit snadno proniká skrz dentin a zubní sklovinu a vyplňuje 
tubuly. Výsledkem je pak zdravý, zářivě bílý a maximálně přirozený 
vzhled zubů.

1557.png

POTASSIUM NITRATE

snižuje citlivost zubů, zubních krčků a dásní tím, že působí přímo uvnitř zubu na jeho vzrušivost a tím přestává docházet k jeho přecitlivělosti.

Okouzlete zářivým úsměvem ...

Contact Us
shutterstock_608252132.jpg
Wedding Party
Beach Party

Na prvním rande

V den "D"

Na párty

Maximální výsledky

 

Dlouhodobý účinek

Šetrný k zubní sklovině

Šetří vaše peníze a čas

Bezpečný, bez peroxidu

Zaručené výsledky již během několika sekund

 

Krásný úsměv nejsou jen rty, ale také zuby. Samotné domácí bělení zabere asi čtrnáct dnů. Zažloutlé zuby dokáže zkazit celý dojem. Pokud sníte o zářivém úsměvu s naším profesionálním bělícím systémem se SUPER WHITE™  docílíte úžasných výsledků. Třeba se právě chystáte na svatbu, jdete na první rande, chcete mít zářivý úsměv před focením, máte důležitou schůzku, ane nebo si zkrátka chcete zvýšit své sebevědomí? SUPER WHITE™ je tu právě pro vás.

Dnes se slevou a dopravou zdarma!

Výstřižek - kopie.JPG
Checkout-Icons-2.png
bottom of page