Thumbs_up.png

Dnes ušetříte

OIP_edited.png

Doprava do 1-3 dnů

240_F_332845838_m9PsDopw8uqt3e4GvwZcmEON

Při balení  nosíme roušky

water-drop-outline-clip-art-5_edited.png

Používáme dezinfekci

SILNĚJŠÍ IMUNITA S IMUNITY START...

 

Naberte sílu, chraňte se a rozlučte se s nemocí díky Imunity Start™. Získejte zpět kontrolu nad svým zdravím, tak abyste mohli žít delší, zdravější život s naší 13-ti-unikátním vzorcem na podporu Vaší imunity. Podpořte svůj oslabený imunitní systém ještě DNES!

health_edited.png

IMUNITY START™ VÁS CHRÁNÍ 24H DENNĚ

Nejúčinnější přírodní multivitamín 

1. NABIJE BATERKY

2. POSÍLÍ IMUNITU

3. OCHRÁNÍ VÁS

1%20view%20Imunity%20Start__edited.png

PROČ JE ZE VŠECH VÝROBKŮ NEJLEPŠÍ?

Žádná zkušenost není tak silná jako ta vlastní...

images_edited.png


Imunity Start™ obsahuje prvotřídní seznam vitamínů, minerálů, antioxidantů, prvků a dalších vybraných složek, které udrží vaše tělo silné a přispívá k normální funkci nervového systému a metabolismu.

suger_edited.png

Imunity Start™ neobsahuje žádný cukr. To je důležité, protože v lidském těle, vysoký příjem cukrů  konkuruje využití vitaminu C , a tak oslabuje imunitní systém.

coronavirus-icon-isolated-on-vector-3150

Imunity Start™ funguje, ať už jste nemocní nebo jednoduše obklopeni nemocnými lidmi. Zvyšte svou obranu a podpořte své tělo, aby se bránilo infekcím (virům a bakteriím).

"Už delší dobu trpím zvýšenou teplotou, problémy s dýcháním a častou únavou, podstoupila jsem různá vyšetření. Na imunologii zjistili, že mám narušenou buničinou imunitu, která tyto problémy způsobuje. Vypadalo, že se s tím nebude moci moc dělat, jelikož se dlouhodobě léčím na štítnou žlázu. Začala jsem užívat přírodní přírodní antibiotikum od jedné firmy a na chvíli se to zlepšilo.  Bohužel za pár měsíců jsem na tom byla stejně. Dočetla jsem se, že posílení imunity je zdlouhavý proces, tak jsem hledala kvalitní a dlouhodobě účinné vitamíny od 2-4 měsíců. Od listopadu užívám Imunity Start™ každý den a cítím se skvěle! Cítím se silnější a zdravější ve srovnání s ostatními lidmi, které jsou v mém věku. 100% doporučuji"

"Jako malá jsem měla problémy - neustále opakující se angíny.  Jedla jsem dostatek vitamínů, ale i přesto jsem se cítila oslabená a náchylná k nemocemi. Celkem jsem  trpěla16 let a našla jsem si způsob jak podpořit imunitní systém. Co mi nakonec pomohlo bylo, že jsem začala užívat Imunity Start ™, který obsahuje 13 látek na podporu imunity a pročistí tělo . Je to docela vitamínová bomba, která ale pomáhá od prvního dne. Beru jednu tbl ráno a jednu večer. Při mém zdr. stavu mi to fakt pomohlo. Beru to již 2 rokem na podzim, v zimě a na jaře nejpozději začátkem října opět najedu na posílení imunity. Žádná angína nebo nachlazeni nemám. Naprosto skvělý produkt!!!"

Výstřižek.JPG

"Nevěřím na zázračné léky, bylinky, kořeny, je to pouze tahání peněz z kapsy. Měl sem s imunitou hodně velké problémy zhruba před dvěma roky, prodělal jsem totiž neštovice (a jelikož jsem je měl až v dospělosti, průběh byl o to dramatičtější) a na té imunitě se to hodně podepsalo. Zkoušel jsem jíst různé vitamíny, co se prodávají v lékárnách, ale žádný valný účinek mi to nepřineslo (alespoň já sem měl ten pocit). Nakonec mi výborně zabraly tyto přírodní vitamíny . Bral jsem je asi třičtvrtě roku a imunita se mi dala dohromady."

Výstřižek.JPG

JAKMILE NÁŠ IMUNITNÍ SYSTÉM SELHÁVÁ...

Člověk může mít všechno v těle v pořádku, ale když nefunguje jeho imunita, nezmůže nic. Každý den ve vašem životě se vaše tělo vystavuje neustálému boji proti  nebezpečným cizorodým látkám (např. toxinům) či pozměněným buňkám vlastního těla (nádorové buňky). Vysoce nakažlivé a infekční, bakterie & viry, se neustále snaží napadnout vaše buňky a zničit vše, co jim stojí v cestě.

 

Když infekční patogeny uspějí, doslova zabijí dobré buňky ve vašem těle, což bude velmi pravděpodobně povede nejen k řadě nachlazení nebo chřipky doprovázející bolest v krku, rýma, zvýšená teplota, ale může být také přispívající faktory k životu ohrožujícími, dokonce i rakovina.

Pokud je váš imunitní systém slabý, křehký nebo nefunguje na plnou kapacitu, zvete viry a nemoci přímo do těla. Cílená podpora imunity začíná výběrem toho nejsilnějšího složení a my jsme ho našli. Na prvním místě hrdě stojí Imunity Start .

shiny_edited.png
13 aktivních látek
Kvalitní poctivá výroba
Vysoce vstřebatelný
904ad657.webp

ALE JE TADY SKVĚLÁ ZPRÁVA...
MŮŽETE SE CHRÁNIT, POSÍLIT SVŮJ IMUNITNÍ SYSTÉM A ZŮSTAT SILNÍ!...

Zdravý imunitní systém je přední obranná linie vašeho těla, která vás chrání před viry a nemocí. 

Bojuje se vším, co uvnitř vašeho těla, které mohou způsobit škodu. 

Zatímco oslabený imunitní systém může ohrozit vaše zdraví a pohodu, silný, dobře fungující imunitní systém může bojovat s důraznou reakcí proti hrozbám a chránit vás před vysoce infekčními, nakažlivými patogeny.

Namísto mrtvých a slabých buněk, silný imunitní systém umožňuje vašemu tělu opravit a regenerovat zbrusu nové, zdravé buňky. 

Granola
13 aktivních látek
Kvalitní poctivá výroba
Vysoce vstřebatelný
1%20view%20Imunity%20Start__edited.png

Jak to celé funguje...

Když je totiž snížená, naše tělo se neumí bránit virům, a tak často chytneme každou nemoc, která kolem nás proletí. Se zvýšeným pohybem obyvatel po celém světě společně migrují i různé kmeny virů, bakterie a jiné patogeny, se kterými se naše obranyschopnost teprve učí bojovat. Situace ve světě je momentálně vážná a právem mají mnozí z nás obavy o své zdraví. Složení obsažené v Imunity Start . které přispívají k posílení imunity je potvrzené mnoha studiemi. Jediné, co pro to musíte udělat je to, že během dne užijete 1-2 kapsle, které zapijete vodou. 

Bez receptu, bezpečný, bez chemie

Pharmacist

Co tedy obsahuje? Unikátní kombinaci 13ti vitamínů a minerálů...

 

Měď: Základní stopový minerál nezbytný pro přežití a důležitý pro posílení imunity i celkové zdraví. Nachází se ve všech tělesných tkáních a hraje velkou roli při tvorbě červených krvinek a udržování nervových buněk a imunitního systémuMěď má navíc antioxidační účinky. Pomáhá snížit produkci volných radikálů. Volné radikály mohou poškodit buňky a DNA, což vede k rakovině a dalším onemocněním.

Vitamin K1:  Vitamin K pomáhá udržovat správné krevní srážení a činnost jater. Je klíčem k produkci bílkovin, které regulují srážení a mohou chránit proti onemocnění dýchacích cest, zejména plic. Navíc podporuje prevenci rakoviny a dlouhověkost. 

Mangan: Základní stopový olej pro bakteriální patogeny během infekce. Aby se zabránilo infekci, hostitel omezuje dostupnost manganu na invazní bakterie prostřednictvím aktivního procesu známého jako nutriční imunita. K překonání tohoto omezení, bakterie produkují high-afinity manganu vychytávání systémů uklízet tuto živinu z hostitelských tkání.

Vitamin E: Antioxidační vitamin, patří k nejdůležitějším antioxidantům. Chrání buňky před volnými radikály, oxidačním stresem.

Vitamin B6: Zvyšuje imunitní odpověď v mnoha ohledech. Podporuje tvorbu protilátek a hemoglobinu, který se používá v červených krvinkách k transportu kyslíku po celém těle.

Zinek: Podporuje imunitní systém v boji proti infekcím (virus a bakterie), a pomáhá snížit závažnost a trvání příznaků.

Selen: Selen spolu s vitamíny C a E jsou antioxidanty, které přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem, aby pomohly udržet zdravý imunitní systém.

Vitamin C: Vitamin C podporuje dva typy buněk imunitního systému, makrofágy a neutrofily. To také pomáhá vyschnout výtok z nosu.

Draslík: Draslík je jedním z nejdůležitějších minerálů, který zajišťuje správnou funkci všech buněk a tkání v lidském těle. Zajišťuje buňkám energii a posiluje oslabenou imunitu. 

Molybden: Kromě podpory červených krvinek a přenosu kyslíku do buněk pomáhá odbourávat škodlivé látky v ledvinách a jiné toxické látky v těle včetně alkoholu.

Chróm: Je stopový minerál, ale bylo prokázáno, že hraje důležitou roli imunitního systému. Studie zjistily, že jakmile je náš imunitní systém aktivován, chrom zvýší proliferaci T a B lymfocytů. Jedná se o bílé krvinky pověřené ochranou těla před invazními patogeny. Zvýšené hladiny těchto imunitních buněk poskytují silnější imunitní obranu proti cizím mikroorganismům. 

Jak pomáhá Imunity Start od 1. dne... 

1414.png

PODPOŘÍ IMUNITU

A VITALITU ORGANSIMU

1717.png

ZMÍRNÍ

POCIT ÚZKOSTI A DEPRESE

1515.png

OCHRÁNÍ VÁS

PŘED VIRY A BAKTERIEMI

1212.png

ZKLIDNÍ

TĚLO A MYSL

One-Spot-Left-copy-3.png

PROČISTÍ TĚLO

PO NACHLAZENÍ A ONEMOCNĚNÍ

1616.png

PODPOŘÍ

 REGENERACI

POMŮŽE ZVYŠIT 

HOJENÍ RAN

Výsledkem Imunity Start je unikátní kombinace vítamínů s příznivým vlivem na imunitu.

Čistě přírodní vitamíny koncentrovaná v jedné kapsli mají prokazatelně příznivý vliv na imunitu, zažívání a celkovou harmonii organismu. Navíc

OIP_edited.png
OIP_edited.png
OIP_edited.png
OIP_edited.png
OIP_edited.png
OIP_edited.png

Podporuje imunitu 

         

Čistí tělo       

Dodává energii 

Chrání buňky před stresem

   

Zajišťuje přísun všech vitamínů

Navrací chutˇdo života

Zkušenosti:

Helena Danišová před 6 dny

Skvělý výrobek 👏, po dlouhé době mám hodně energie a cítim se skvěle, už 4 měsíce bez rýmičky ❤️🙏😇🌺

120

ODPOVĚDĚT

Arnošt Kubic 5 dny

Ano - vyzkoušel jsem hodně produktů i přírodní bylinky, ale tento je opravdu vitamínová bomba! Děkuji. 🙏🙏

15

ODPOVĚDĚT

Jitka Zimová 5 dny

Mám doma, užívám měsíc přemýšlím, že objednám manželovi ❤️❤️

3

ODPOVĚDĚT

Naďa Petrů 3 dny

Nevíte jestli se dá poslat do Anglie, objednala bych si více kusů, četla jsem skvělé recenze. Je velice oblíbený. Budu moc vděčná.

48

ODPOVĚDĚT

Kdy pomáhá nejčastěji...

Pokud máte nadváhu, zvýšený tlak, cukrovku, trpíte únavou

Pokud je vaše strava nepravidelná a míváte problémy s jídlem

Chcete začít svůj den s dostatečným přísunem vitamínů 

Chcete být silní & zdraví, i když jsou kolem vás nemocní lidé

Pokud často trpíte úzkostmi a jste pod neustálým stresem

Pokud nemáte příjem základních vitaminů a živin 

Pokud jste neustále nachlazení, máte chřipku nebo trpíte častým alergiemi

Pokud patříte do rizikové skupiny a máte sníženou imunitu

První krok ke změně k lepšímu....

Všichni si přejeme prožít kvalitní a zábavný život, ve kterém nám nebude chybět energie, vitalita a zdraví. Začněte již dnes!

OIP_edited.png
OIP_edited.png
OIP_edited.png
OIP_edited.png
OIP_edited.png

Vysoce kvalitní přípravek s unikátní kombinací vitamínů 

 

 

Vysoce účinný již od 1.dne

 

Balení obsahuje 120 tablet

 

Jednoduché užívání 1-2 tablety denně. zapít vodou

 

Vyrobeno v nejvyšší kvalitě

 

Obsahujte 13 nejúčinnějších vitamínů v jednom

garance-spokojenosti.png
1%20view%20Imunity%20Start__edited.png
Výstřižek.JPG

Žijte zdravě s Imunity Start
Objednejte ještě dnes a získáte slevu!

Checkout-Icons-2.png

1049 Kč
399 Kč
+ doprava 121kč
poslední 3ks

Často kladené otázky

Potřebuji vůbec užívat doplňkové vitamíny ? Nemůžu prostě dostat všechno z jídla?


V dnešní uspěchané době je mnoho lidí, kteří nemají dostatek času na pravidelnou stravu. Ne každý umí odhadnout jaký je správný poměr vitamínů ve stravě a s jakou pravidelností je naše tělo potřebuje. Převážná část stravy je dovážena a 60% vitamínů je zničené již při zpracování. I když budete jíst relativně zdravě, stále může mít slabý imunitní systém. Posilovač imunity IMUNITY STAR napomáhá tělu udržovat imunitu a zůstat silný, i když vaše strava není nejlepší. 

Pokud nejíte zdravě, budete pravděpodobně potřebovat jiný zdroj vitamínů. V případě, že již máte zdravé stravovací návyky, tak naopak ještě podpoříte svou imunity užíváním přípravku. 


Bude to opravdu fungovat i u mě?
Ano, bude! Víme, že existuje mnoho reklam na trhu s přípravky, ale náš je jedinečný ve složení, je vyroben v prostorách přísného režimu výrobní praxe GMP, dále BRCGS, které zaručují standardizaci kvalitativních, bezpečnostních a provozních kritérií. Naše 13 nejúčinnějších látek byly pečlivě vybrány, aby maximálně podpořily naší imunitu.


Jak rychle obdržím produkt po objednání?
Naše produkty jsou dodávány obvykle do  3 pracovních dnů. 

Poznámka: Objednávky jsou zpracovány následující pracovní den po uskutečnění nákupu.

Je bezpečný?


Ano! Naše vitamíny se vyrábí v přísně kontrolovaných zařízení. Pokud máte nějaké zdravotní problémy doporučujeme předem konzultaci se svým lékařem před zakoupením.

Jak se má IMUNITY START užívat?
Doporučená dávka je 2 tablety jednou denně. Na rozdíl od jiných doplňků je náš 13 vzorec velmi silný a vstřebatelný, takže nemusíte brát více dávek během dne. Doporučujeme užívat s jídlem nejlépe se snídaní nebo obědem, aby vaše tělo zůstalo fit a silné, a vitamín se mohly vstřebat správným způsobem.


Proč je zdravý imunitní systém důležitý?
Imunitní systém je základem vašeho zdraví a ovlivňuje každou buňku ve vašem těle. Silný a zdravý imunitní systém ochrání vaše tělo před širokou škálou nemocí a virů.
Ale na druhou stranu, slabý imunitní systém může způsobit spoustu bolesti, zánětů, alergií, a další onemocnění.

 

Jak dlouho vydrží balení 

Balení obsahuje celkem 120 tablet. Při užívání 2 tablet vydrží na 2 měsíce, při užívání 1 tablety vám vystačí na 4 měsíce.