top of page
maxresdefault.jpg

Ketonová dieta pro začátečníky

Keto dieta je velmi lnízkokalorická. Je to v mnoha ohledech podobné jako u jiné low-carb stravy. Zatímco jíte mnohem méně sacharidů během keto diety, spotřebujete méně bílkovin a tím můžete zvýšit příjem tuku. Snížením příjmu sacharidů dostanete své tělo vdo metabolickém stavu zvaném ketóza, kdy se tuk z vaší stravy a z vašeho těla spaluje na energii. Pro začátečníky doporučujeme Keto Fat Burner.
maxresdefault.jpg

Odstraní vrásky přirozenou cestou

Děsí vás pohled do zrcadla? Neradi přiznáváte, že máte na obličeji vrásky? Chce to relax! Vrásky jsou přirozenou součástí procesu stárnutí a nakonec je budeme mít všichni. Nicméně, jejich rozvoj v rané fázi svého života může vážně poškodit vaši sebedůvěru. Ale dá se tomu zamezit různými metodami. Proto musíte jednat rychle! Vrásky nelze ošálit a mohou přibývat s věkem. Naštěstí pro nás, existuje mnoho snadných  domácích prostředků na vrásky na obličeji, což může mít za následek hladkou, mladší pleť.
OIP.jpg

'Je to peklo ´ Pravda od lékaře jak je to s COVID-19 

Mám přátele, kteří se nemohou dočkat, až si vyjdou ven na večeři. Doufám, že zůstanou těmi šťastlivci. To jsou lidé, kteří i přes tolik špatných rozhodnutí mají to štěstí, aby neonemocněli. Ale věřím, že to nebude tento případ, protože nakonec věda a fyzika a příroda vždy vyhrála nad nadějí a modlitbou a nevědomostí.
Lidé jsou unaveni z poslechu mluvících hlav údajných znalých vědců a lékařských odborníků, kteří nás neustále varují před pandemií koronaviru.
2010240241-Immune-Boosting-Meals-For-Chi

3 zabíječi Imunitního systému, o kterých jste pravděpodobně nevěděli 

Chystáme se vstoupit do chřipkové sezóny. Během několika týdnů si všimnete více lidí kolem vás, buď upoutána na lůžko, nebo se drží v domácím vězení. Horečka, zimnice, neschopnost pohybovat svalem. Nikdo nechce žádné z těch příznaků.
bottom of page